Siyah Hukuk Bürosu bünyesinde hizmet veren avukat kadromuz ile hemen iletişime geçerek danışmanlık hizmetimizden yararlanabilir, gündelik yaşamda karşılaştığınız hukuki sorunların yanıtını kısa süre içerisinde öğrenebilirsiniz.

Avukat Rahmi Ertürk 1993 yılında Zonguldak’ta doğmuştur. İlk öğretim ve Lise eğitimini Zonguldak’ta tamamlamış ve ardından Kocaeli Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirmiştir. Askerlik ve staj eğitimini tamamladıktan sonra serbest avukatlığa başlamıştır.

2011 yılından 2015 yılına kadar çeşitli hukuk bürolarında çalışmış ve 2015 yılından bu yana ise serbest avukat olarak çalışmaktadır. 2012-2014 yılları arasında ileri derece İngilizce kursu alan Avukat Rahmi Ertürk; Ceza Hukukunda Uzlaştırma, İş Hukuku, Mobbing, Finansal Yönetim, İşletme Yönetimi, Ceza Muhakemesi Hukuku, Avrupa Birliği Hukuku sertifikalarına sahiptir.Daha fazlası için tıklayınız.


Av. Sercan AYDIN 1985 Bolu doğumlu. İlk, Orta ve Lise eğitimi Bolu da aldıktan sonra Kocaeli Üniversitesi Hukuk Fakültesine başlamıştır. 2010 yılında hukuk fakültesi bitirmiş. Askerlik ve avukatlık stajından sonra 2012 yılında serbest avukat olarak mesleğe başlamıştır. Büromuzun kurucu ortaklarındandır.

5 yıl kadar kamuda memur olarak çalışmış olup iş deneyimi kamu – özel olmak üzere 12 yıldır. Uzlaştırmacılık, Bilirkişilik ve Şirket Danışmanlıkları yapan Sercan Aydın’ın faaliyet gösterdiği hukuk dallarını şu şekilde özetlemek mümkündür; Tıklayınız.