Siyah Hukuk Bürosu bünyesinde hizmet veren avukat kadromuz ile hemen iletişime geçerek danışmanlık hizmetimizden yararlanabilir, gündelik yaşamda karşılaştığınız hukuki sorunların yanıtını kısa süre içerisinde öğrenebilirsiniz.

Avukat Rahmi Ertürk Zonguldak’ta doğmuştur. İlk öğretim ve Lise eğitimini Zonguldak’ta tamamlamış ve ardından Kocaeli Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirmiştir. Askerlik ve staj eğitimini tamamladıktan sonra serbest avukatlığa başlamıştır.

2011 yılından 2015 yılına kadar çeşitli hukuk bürolarında çalışmış ve 2015 yılından bu yana ise serbest avukat olarak çalışmaktadır. 2012-2014 yılları arasında ileri derece İngilizce kursu alan Avukat Rahmi Ertürk; Ceza Hukukunda Uzlaştırma, İş Hukukunda nitelikli hesaplamalar, Mobbing, Finansal Yönetim, İşletme Yönetimi, Ceza Muhakemesi Hukuku, Avrupa Birliği Hukuku sertifikalarına sahiptir.


Av. Sercan AYDIN 1985 Bolu doğumlu. İlk, Orta ve Lise eğitimi Bolu da aldıktan sonra Kocaeli Üniversitesi Hukuk Fakültesine başlamıştır. 2010 yılında hukuk fakültesi bitirmiş. Askerlik ve avukatlık stajından sonra 2012 yılında serbest avukat olarak mesleğe başlamıştır. Büromuzun kurucu ortaklarındandır.

5 yıl kadar kamuda memur olarak çalışmış olup iş deneyimi kamu – özel olmak üzere 12 yıldır. Uzlaştırmacılık, Bilirkişilik ve Şirket Danışmanlıkları yapan Sercan Aydın’ın faaliyet gösterdiği hukuk dallarını şu şekilde özetlemek mümkündür.


Avukat Büşra Oğur, Adana’da doğmuş olup 2001 yılından beri Kocaeli’de yaşamaktadır. Tüm eğitimini Kocaeli/Gölcük’te tamamlamış ardından Kocaeli Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden onur öğrencisi olarak mezun olmuştur. Çeşitli ofislerde çalıştıktan ve zorunlu staj eğitimini tamamladıktan sonra ise serbest avukatlığa başlamıştır. İyi derecede İngilizce eğitimine sahip olan Avukat Büşra Oğur; Bordro Uygulama ve Hesaplama Teknikleri, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Uygulamaları, Ceza Muhakemesi Hukuku, Ceza Hukukunda Uzlaşma, Çocuk Ceza Yargılaması Sistemi, Seri Muhakeme ve Basit Yargılama Usulleri, Kişisel Verilen Korunması Kanunu ve Uygulamaları,Tahkim, Tüketici Hukuku Uygulamaları sertifikalarına sahiptir.


Müge Ceylan, ilkögretim ve lise eğitimini Kocaeli’de tamamlamıştır.Lisans eğitimini ise Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesinde alarak,eğitim sürecinde Şeref,Yüksek Şeref Belgeleri ve Üstün Başarı Ödülleri alarak 3.50 GPGA ile birincilik ile mezun olmuştur.Lisans eğitimi sürecinde kadın haklarına ilişkin pek çok konferansa katılarak Toplumsal Cinsiyet Eşitliği:Kadına Yönelik Şiddet,Ev İçi Şiddet ve Hukuk konulu seminer sertifakası bulunmaktadır.
Hukuk ingilizcesi alanında kendisini geliştirerek lisans eğitimi süresince TOLES dersleri almış ve bunun sonucunda da The Test of Legal English Skills(Excellent Degree) sertifikasına hak kazanmıştır.

Dilara Alkaya 2000 yılında Eskişehir’de doğmuştur. Lise eğitimini TED Eskişehir Kolejinde tamamlamıştır. Lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi Hukuk Fakültesinde almış olup Temmuz 2022 tarihinde mezun olmuştur. Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret eğitimini tamamlamış olan Dilara Alkaya, Eylül 2023 itibariyle serbest avukatlığa başlamıştır. Halihazırda 3. üniversite olarak İş Sağlığı ve Güvenliği bölümüne devam etmektedir.

Serra Öz 2000 yılında İstanbul’da doğmuş ilköğretim ve lise eğitimini yine İstanbul’da tamamlamıştır. Vali Muammer Güler Sosyal Bilimler Lisesinde eğitim görmüş, lisans eğitimini ise Kocaeli Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamlamıştır. Temmuz 2023 tarihinde mezun olup Eylül 2023 itibariyle  zorunlu staj eğitimine başlamıştır.