SİYAH HUKUK DANIŞMANLIK BÜROSU

Siyah Hukuk ve Danışmanlık bürosu, mesleğinde farklı alanlarda uzmanlaşmış avukatların 2015 yılında bir araya gelerek kurmuş oldukları bir yapı olup gelişmekte olan hukuk sisteminde uzmanlaşmanın ve güncel kalmanın gereklerini kendine ilke olarak edinmiştir. Uzman kadrosuyla yerli, yabancı şahıs ve şirketlere en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Avukatlarımız en az bir yabancı dile etkin bir şekilde kullanmakta olup uluslararası sorunlarda destek vermektedir. Ceza hukuku alanında tarafların sonuca hızlı ve etkin ulaşmasını sağlamak açısından uzlaşmacı kadromuzlar ile uzlaşma hizmeti verilmektedir.

“Siyah Hukuk ve Danışmanlık bürosu, başta Kocaeli hukuk büroları statüsünde olmak üzere Türkiye’nin birçok farklı ilinde müvekkillerine 7/24 ulaşılabilir etkin ve kaliteli bir hizmet sunmanın garantisini verir.”

Birçok kurum, kuruluş, kişi ve hukuk büroları ile etkin bir işbirliği içinde olup çözüm odaklı hizmet yapısını her gün geliştirmektedir. Siyahhukuk Danışmanlık Bürosu bünyesinde siz değerli müvekkilerimize verdiğimiz hizmetler;

şeklinde sıralanabilir.

“Siyahhukuk Danışmanlık Bürosu avukatları müvekkil çıkarlarını en üst seviyede gözetmek, avukat – müvekkil gizliliğine sadık kalmak, hızlı ve etkin bir iş yapısı ile hizmet sunmak ilkelerini esas almıştır.

Kocaeli Hukuk Büroları

Büromuz, bünyesinde yer alan Kocaeli boşanma avukatları, ceza avukatı, işçi avukatı, miras avukatı ve bilişim suçu avukatı aracılığıyla danışmalık hizmeti vermekte olduğumuz müvekkiller için faaliyet alanları ile ilgili tüm yasal mevzuat değişiklikleri hakkında bilgilendirmek, raporlama yapmak, gelişen ekonomik sisteme uygun çözümler üretmek ve kazan – kazan prensibi ile etkin, güncel çözüm yolları bulmayı hedeflemektedir.

“Büromuz, geniş hizmet yelpazesi ve uzun yılların getirdiği tecrübe ile alanında uzmanlaşmış avukatları dikkate alındığında Kocaeli hukuk büroları içerisinde ön plana çıkar.”

Kocaeli hukuk  büroları kapsamında hizmet veren büromuz, yalnızca müvekkillerinin karşılaştıkları hukuki sorunların çözümü yolunda değil; danışmanlık verdiği her alanda doğması muhtemel hukuki sorunların önüne geçilmesi için gerekli önlemlerin alınmasında da destek vermeyi amaçlamaktadır. Büyüyen kadromuz ve günbegün artan müvekkillerimizle her gün daha değerli bir sorumluluk taşıdığımızın farkındalığını yitirmeden; mesleğe başladığımız ilk günkü gibi; aynı güven ve heyecanla sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.